Ocena: 2.5 (Ilość ocen: 0)

MSM 1500 PLUS

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 39,00 zł 39.00
quantity

Opis

UNS MSM 1500 PLUS – Suplement diety w proszku. Stanowi skoncentrowane źródło metylosulfonylometanu wzbogaconego w witaminę C. Dedykowany jest osobom aktywnym fizycznie, narażonym na przeciążenia wysiłkowe, urazy narządów ruchu i stawów jako element profilaktyki zmian degeneracyjnych.

- Uderzeniowa dawka aż 1500 mg siarki organicznej w porcji,

- tylko aktywne składniki, bez zbędnych dodatków,

- wspomaga prawidłową odporność,

- wspiera pracę systemu antyoksydacyjnego,

- uczestniczy w skutecznej regeneracji.

Metylosulfonylometan jest organicznym związkiem siarki, który występuje naturalnie w licznych produktach żywnościowych. Jego forma chemiczna wpływa na doskonałą rozpuszczalność i wysoką biodostępność przy suplementacji doustnej.

W organizmie człowieka około połowa puli całkowitej siarki wchodzi w skład mięśni, skóry i kości. Siarka w formie organicznej wykorzystywana jest do produkcji niezbędnych enzymów, przeciwciał, glutationu oraz białek tkanki łącznej. Aminokwasy zawierające siarkę tworzą cząsteczki keratyny, kolagenu i elastyny, zapewniające elastyczność i wytrzymałość: mięśniom, kościom, stawom, skórze, włosom i paznokciom. 

Glutation jest najważniejszym przeciwutleniaczem występującym w komórkach naszego organizmu. Jako detoksykant, wiążąc się z toksynami i zanieczyszczeniami w komórkach wątroby odtruwa nasz organizm. Suplementacja MSM wspomaga oczyszczanie tkanki z metali ciężkich i pozostałości leków.

MSM okazał się również wykazywać działanie przeciwzapalne. Przyjmowanie jego preparatów przynosiło ulgę w objawach alergii, a u pacjentów cierpiących na zapalenie stawów wpływało na znaczne obniżenie bólu i dyskomfortu.

Kwas L-askorbinowy wspólnie z MSM uczestniczą w prawidłowej syntezie włókien kolagenowych- głównego białka tkanki łącznej, przez co wpływają na prawidłowe funkcjonowanie i regenerację naczyń krwionośnych, skóry i kości.

Zalecane dzienne spożycie

1 porcję (2 g – ½ miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Spożyć raz dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

- Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

- Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

- Preparat powinien być przechowywane w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci.

- Może zawierać pochodne mleka, soi, pszenicy, jaj, selera i gorczycy, arachidów.

© UWAGA OPIS AUTORSKI UNS-SUPPLEMENTS - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie UNS-SUPPLEMENTS.COM jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl