Ocena: 2.85714 (Ilość ocen: 0)

DAA EXTREME 300g

Dostępność: brak towaru
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,00 zł 69.00
quantity

Opis

UNS DAA BLOCKBUSTER  jest specjalistycznym suplementem diety przeznaczonym dla aktywnych fizycznie mężczyzn, zwłaszcza sportowców, w okresie wzmożonego wysiłku. Jego główny składnik - kwas D-asparaginowy (DAA) to jedna z dwóch form chemicznych kwasu asparaginowego, która bierze udział w endogennej produkcji testosteronu. Dzięki składowi wzbogaconemu cynk i witaminę B6, preparat wspomaga prawidłową syntezę białka i utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

- Uderzeniowa dawka aż 3,3 g DAA w porcji,

- synergistyczna aktywność 4 substancji biologicznych,

- stymulacja endogennego testosteronu,

- inhibicja prolaktyny.

DAA jest bliźniaczą wersją  kwasu L-asparaginowego, aminokwasu budującego białka. Występuje on naturalnie w organizmie człowieka i powstaje jako produkt przemiany kwasu L-asparaginowego. Największe ilości DAA obserwujemy w gruczołach biorących udział w regulacji ilości męskich hormonów anabolicznych - przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach. Badania potwierdziły skuteczność suplementacji kwasem D-asparaginowym (DAA), w zwiększaniu poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn, których poziomy wzrastały nawet o 43% i 33%. Co więcej, po zakończeniu cyklu podwyższony poziom hormonów nadal się utrzymywał.

DAA dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego. Zastosowanie suplementacji DAA może skutecznie wpływać na zwiększenie umięśnienia i definicji sylwetki, zwiększone libido, poprawę sprawności seksualnej, polepszenie erekcji, lepszą koncentrację. 

UNS DAA BLOCKBUSTER  zawiera również wysoką dawkę biodostępnego cynku i witaminy B6. Wzbogacanie diety w cynk również wymiernie wpływa na wzrost poziomu testosteronu. Pełni on funkcję regulatora, uczestniczącego w aktywacji ponad 300 enzymów związanych z przemianami węglowodanów, lipidów, białek i kwasów nukleinowych. Cynk jednocześnie hamuje enzymy, istotne dla niekorzystnych przemian testosteronu tj. aromatazę i 5-alfa reduktazę, co prowadzi do wzrostu poziomu testosteronu, gdyż w mniejszym stopniu ulega on przekształceniu do innych związków. Odpowiednio dobrane dawki witamin B6 i E, niwelują natomiast szkodliwe działanie innego hormonu prolaktyny oddziałujących negatywnie na masę mięśniową i gospodarkę hormonalną.

Zalecane dzienne spożycie

Jedną porcję - 4g (1/2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

- Może zawierać pochodne mleka, soi, pszenicy, jaj, selera i gorczycy, arachidów.

- Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

- Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

- Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

- Preparat powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci

- Może mieć niekorzystny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

- Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

 © UWAGA OPIS AUTORSKI UNS-SUPPLEMENTS - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie UNS-SUPPLEMENTS.COM jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Produkty powiązane

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl